Garmadonia Pack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Garmadonia Pack

Zde je herní a četovaní forum pro Trpg hru jménem Garmadonia Pack
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní příběh

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kuroko De La Garmadon
Admin
Kuroko De La Garmadon


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 14. 11. 16

Hlavní příběh Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní příběh   Hlavní příběh EmptyMon Nov 14, 2016 2:41 pm

Zde je to hlavní, hlavní náplň této hry, hlavní střevo tohoto fóra Very Happy
Jak psát?
Co dělá vaše postava se píše volně.
Například takto: Seděl jsem na skále a sledoval západ slunce, byl krásný a dominoval nebi, které se pomalu začínalo zbarvovat do černé.
Co vaše postava říká do "". Můžete i vytučnit pokud se vám to zdá přehlednější.
Například:
„Ahoj, kdo jsi? Nikdy jsem tě tu nespatřil“
Co si myslí do
Například:
Ta je, ale šlehlá pomyslel jsem si
-
Platí zde pravidla RPG
Pište v 1. nebo 3. osobě jednotného čísla
Pište minimálně dva řádky ^^

Very Happy
*Btw budou tu i NPC postavy za které bude hrát admin*


Naposledy upravil Kuroko De La Garmadon dne Thu Nov 17, 2016 4:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://garmadonia-pack.forumczech.com
Kuroko De La Garmadon
Admin
Kuroko De La Garmadon


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 14. 11. 16

Hlavní příběh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní příběh   Hlavní příběh EmptyThu Nov 17, 2016 4:11 pm

Proměnil se jako první z vlčí kůže do lidské, nikdy neměl rád tohle prokletí, však co mu bránilo v tom utéct z tohohle území? Všechno co ho tu vázalo, jako jeho rodina, otec, povinnosti. Seděl teď na kamenné zídce poblíž domu kde bydlel s rodiči, vlastně proč s nimi ještě bydlel? Z jeho myšlenek ho probudily kroky co se k němu blížily z dálky "První proměna do člověka, když si Alfa co, synku?" řekl vlas s barvou vlasů co připomínaly noc čili barva vlasů jeho syna. Položil svému synovi ruku na rameno a usmál se "Sem na tebe pyšný synku" dodal Mikary k tomu co řekl svému synovi. "Tati? Půjdeš semnou prosím zkontrolovat vlky do ruin?" zeptal se syn otce a sesedl ze zídky. Pak se rozešel bez otce k ruinám.
Návrat nahoru Goto down
https://garmadonia-pack.forumczech.com
Lyssa (Berment) Black

Lyssa (Berment) Black


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 17. 11. 16

Hlavní příběh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní příběh   Hlavní příběh EmptySun Nov 20, 2016 5:58 pm

U chatek
Konečně dorazím. Snad tady na mě bude čekat lepší svět než tam, kde jsem vyrůstala. Mohlo by konečně to peklo přejít... Jenomže stále přetrvává a chodí mi v patách jako stín, noční můra. Rozhlédnu se kolem sebe. Les, hory, lučiny a sruby. To jediné zde lze nalézt. Tedy ještě normální asfaltová cesta, jinak samá divočina. Zhluboka se nadechnu. Čerstvý vzduch mi snad pročistí myšlenky, když už mě odřízl od všeho živého - i mně známého. Ne že bych si nějak stěžovala, ale je to zvláštní, a snad i velmi vítaná, změna. Pomalým krokem se vydám na dřevěnou verandu nejbližšího obydlí. Jakmile vyjdu těch pár vrzajících schůdků, sednu si na zametenou podlahu. Nikdo tu není. Zvláštní. To ticho, krom zpěvu ptáků, mi na klidu zrovna nepřidává. Navenek však nedám nic znát. „Chodící noční můra právě dorazila," řeknu si zahořkle. Už dávno jsem měla zemřít. Avšak nikdo mi smrt nedopřál. Ani já sama sobě. I když ty jizvy mluví jasně. Pokusy byly... Povzdechnu si. Najdu snad zde někoho, kdo mi dá důvod dál žít? Kdo mi dá druhý dech?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní příběh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní příběh   Hlavní příběh Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní příběh
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Garmadonia Pack :: Příběh :: Hlavní příběh-
Přejdi na: